Moterys, vyrai ir vairavimas

996590_66248691

Dalis vyrų vairuotojų būna nepatenkinti vairuojančiomis moterimis. Jie dažnai sako, kad moterys vairuoja prasčiau. Bet, jei tai ir tiesa, tai kodėl taip yra? Manau, priežastis paprasčiausia – moterys vairuoja mažiau, todėl turi mažiau patirties, kuri vairavimui labai svarbi.

Dar nedaugelyje šeimų Lietuvoje kiekvienas šeimos narys turi po automobilį, o jei automobilis vienas – dažniausiai jį vairuoja vyras. Taigi, net jei moteris ir turi vairuotojo pažymėjimą, tai dar nereiškia, kad ji vairuoja tiek pat, kiek vyras. Be to, dauguma vyrų vairuoja jau seniai, o dauguma vairuojančių moterų tai daro dar gana trumpai.

Taigi, moterys, dažniau ir drąsiau imkit raktelius ir sėskit už vairo 😉

Reklama

4 mintys apie “Moterys, vyrai ir vairavimas”

  1. Karina, gyvenau JAV 10 metų – mano subjektyvia nuomone moterys ir čia vairuoja blogiau – nors ir vairuoja tikrai ne mažiau už vyrus.

    Nemėgstu apibendrinimų, nes dažnai jie iškraipo padėti, tačiau kas dėl vairavimo, vėlgi mano subjektyvia nuomone, manau moterys nepalyginamai blogesni vairuotojai (nuogai vertint patį sugebėjimą valdyti automobilį) 🙂

    1. Suprantu, kad tarp vyrų ir moterų skirtumų yra, taip pat ir vairuojant, bet tai neturi būti kliūtimi moterims vairuoti.
      Vyrai geriau jaučia erdvę. Tai privalumas parkuojantis 🙂 Moterų reakcija greitesnė, jos greičiau sureaguoja, jei kas nors staigiai stabdo ar iššoka į gatvę. Taip pat jų periferinis regėjimas geresnis, greičiau pamato, jei kas nors išeina į gatvę, ar yra pavojingai arti važiuojamosios dalies. Dar moterys atsargesnės, kai kurios geriau būna atsargios ne 100%, bet 200%. Todėl jos vairuoja taip, kad vyrams galbūt atrodo “negrabiai“, bet daug saugiau, nei vyrai. Taigi, kalbant ne tik apie sugebėjimą valdyti automobilį (ką vyrai gal ir geriau sugeba, bet kuris gal net ne visoms moterims atrodo labai svarbus), sunku pasakyti, kas geriau vairuoja 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s