Politika

Kiek daug žmonių nepatenkintų politikais.

“Politikai nieko nedaro dėl žmonių“ – nenorėkit sužinoti, kas būtų, jei iš tikro taip būtų…

“Politikams rūpi tik jų pačių ir jų šeimų gerovė“ – pagalvokit, ar jums ne taip pat? Galbūt dalis žmonių dirba ir tam, kad nuveiktų kažką visuomenės labui, padėtų žmonėms, bet dauguma – kad rūpinasi savimi ir savo šeimų gerove.

“Mokam daug mokesčių“ – reikia paskaičiuoti, ką už sumokėtus mokesčius gaunam. Už juos mokosi mūsų vaikai, iš jų gauna pensijas mūsų tėvai ar seneliai. Už juos mus gydo, gesina mūsų namus, jei netyčia padegam, saugo mus nuo vagių ir žudikų. Taigi – ar per daug mokesčių mes mokam?

Keisčiausiai skamba norai mažinti mokesčius ir didinti pensijas…

“Politikai korumpuoti“ – ar tik politikai? Ar eiliniai žmonės nėra nei karto davę kyšio ar nusukę mokesčių?

Ir pagaliau – pasiūlykit ką nors, kaip padaryti, kad būtų geriau? Pasiūlykit planą, ką turi daryti valdžia, kad visiems būtų geriau?  Arba, galų gale, eikit patys į politiką ir ten ką nors nuveikit.

Tai ką čia parašiau nėra skirta apginti valdžią – tai tam, kad žmonės suprastų, kad pirmiausiai reikia ne valdžią keikti, pirmiausiai reikia pagalvoti kaip elgiasi jie ir pradėti keistis nuo savęs. Juk valdžia yra iš mūsų – mūsų kaimynai, giminaičiai, kai kurie iš jų šiandien nusukinėja PVM, neša kyšius smulkiems valdininkams, o rytoj gal bus seime ir ims ar duos kyšius ten, ir nusukinės ne PVM, o šiek tiek daugiau…

Taigi, jei šiandien eiliniai piliečiai stengsis būti dori ir sąžiningi, rytoj jie sudarys dorą ir sąžiningą valdžią, kuri stengsis dėl Lietuvos, jos piliečių.

Reklama

2 mintys apie “Politika”

 1. 1. Politikai kazka daro del zmoniu, nebutinai gero.
  2. Sutinku
  3. Atsizvelgiant i tai kiek mokam mokesciu, tavo isvardintos paslaugos apgailetinos kokybes. Pensija tai paskola valstybei, kuria suteikia dirbantis zmogus. Ar gali drasiai tvirtint, kad valstybe ta paskola pilnai atiduoda? Gal esi paskaiciaves?
  4. Gal nereiktu maisyti visu mokesciu su pensija? Gi ne vien pensijai mokami mokesciai, islaikomas valdzios aparatas, nereikalinga Lietuvai kariuomene (geriau jau policijai tas lesas skirtu, daugiau tvarkos ir maziau korupcijos butu)
  5. Kol bus kas ima, tol bus kas duoda.
  6. Jei restorane suvalgyta sriuba neskani, dvokia ir itartinai atrodo ja grazinu atgal i virtuve, bet nebegu mokint virejo kaip virti gera sriuba ir julab nesiverziu pats i virejus. Nemoku virti, bet tai man netrukdo atskirti gardu patiekala nuo prasto. Valdzios virtuveje daug tokiu netiksu vireju, gal net visi.

 2. 3. Pensija tai nera paskola valstybei, tai yra vienas is budu padaryti taip, kad jaunesnioji karta remtu vyresniaja karta tokiu budu, kad tie, kurie neturi vaiku, kuriu vaikai mire anksciau uz juos, ar tiesiog kuriu vaikai nenori jais rupintis, taip pat butu remiami. Jei nebutu pensiju, turetum didele dali savo pajamu skirti tevu islaikymui 🙂
  4. Procentaliai valdymo aparatui tenka ne tiek jau ir daug.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s